تاریخ انتشار: 1401/04/20 15:36 حوزه انتشار: قم شناسه خبر: 45076

قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران:

طرح نذر قربانی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) استمرار داشته باشد

جمکران

قائم‌مقام تولیت مسجد مقدس جمکران با قدردانی از اینکه نذورات قربانی کمیته امداد متبرک به نام امام زمان (عج) به دست نیازمندان می‌رسد، خواستار استمرار این اقدام ارزشمند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد کاظم‌پور امینی، قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به حدیث امام صادق (ع) که فرمودند: «لو ادرکته لخدمته ایام حیاتی» گفت: اینکه امام معصوم می‌فرمایند اگر آن حضرت را درک می‌کردم تمام مدت عمرم را به او خدمت می‌کردم، نشان از جایگاه والای امام زمان (عج) است.

وی هدف تشکیل حکومت واقعی اسلامی و عدالت‌گستری حضرت را خاطرنشان کرد و تصریح کرد: امید به آینده درخشان ما را به آن وا می‌دارد که همه وجودمان را در خدمت حضرت ولیعصر (عج) قرار بدهیم.

پورامینی نگاه ارزشمند مدیران عالی کمیته امداد برای بالا بردن بهره‌وری و اثربخشی خدمات این نهاد به نام مقدس امام زمان (عج) را تحسین برانگیز دانست و تاکید کرد: طبق روایات و آموزه‌های دینی تاثیر خدمتی که از ناحیه امام معصوم (ع) به دست نیازمند می‌رسد میلیون‌ها برابر است.

قائم‌مقام تولیت مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه با ابتکار و تدبیر مدیرکل کمیته امداد استان قم شاهد اجرای طرح نذر قربانی به نیت سلامتی و فرج امام زمان در سراسر کشور هستیم خواستار استمرار این اقدام ارزشمند شد و گفت: نیازمندانی که گوشت‌های قربانی را دریافت می‌کنند نگاه تبرک بگیر دارند نه نگاه صدقه بگیر و این دیدگاه، بسیار ارزشمند است.

وی افزود: صدقات و نذورات و قربانی‌هایی که به نام حضرت ولیعصر (عج) و منتسب به مسجد مقدس جمکران صورت می‌پذیرد با عنایت امام زمان توسعه پیدا می کند و موجب رحمت و برکات سفره های نیازمندان خواهد شد.

انتهای پیام