تاریخ انتشار: 1401/02/01 17:34 حوزه انتشار: قم شناسه خبر: 4881

آیت الله حسینی بوشهری:

رفع فقر مادی مددجویان بدون رفع فقر فرهنگی کاری ناتمام است

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قم با رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و امام جمعه قم

امام جمعه قم خواستار ایجاد باور شکر نعمت و صبر در سختی ها در مددجویان شد و رفع فقر مادی بدون رفع فقر فرهنگی را کاری ناتمام دانست.

مدیرکل کمیته امداد استان قم با رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و امام جمعه قم دیدار و درباره مشکلات مادی و فرهنگی مددجویان گفت و گو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و امام جمعه قم با تبریک ماه مبارک رمضان گفت: رفع فقر مادی بدون رفع فقر فرهنگی کاری ناتمام است و از شما بخاطر این دیدگاه هوشمند و هدفمند تشکر و قدردانی می کنم.

وی با بیان اینکه مددجویان باید روی پای خودشان بایستند و توانمند شوند گفت: ایجاد باور شکر نعمت و صبر در سختی ها برای مددجویان را هم به عنوان پیوست فرهنگی این رویکرد دنبال کنید.

آیت الله حسینی بوشهری ادامه داد: اگر روح بندگی در مددجویان را تقویت کنید، یقین داشته باشید آستانه تحملشان در برابر سختی های زندگی بالاتر خواهد رفت.

در ابتدای این دیدار محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه امسال رویکرد توانمندسازی و اشتغال در کمیته امداد استان قم را بیش از پیش تقویت خواهیم کرد گفت: در سال گذشته با اعتبار 170 میلیارد تومانی توانستیم 4000 فرصت شغلی در استان ایجاد کنیم و امسال برای ایجاد 7000 فرصت شغلی و اعتبار 400 میلیارد تومانی برنامه ریزی کرده ایم.

وی شعار سال، تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین را خاطر نشان و اظهار کرد: در استان قم به دنبال ایجاد مشاغل فرهنگی دانش بنیان هستیم.

انتهای پیام/


کمیته امداد،قم،سید هاشم حسینی بوشهری،محسن مسعودیان راد