تاریخ انتشار: 1401/06/13 14:52 حوزه انتشار: قم شناسه خبر: 79416

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم خبر داد:

بهره مندی 7435دانش آموز و دانشجو، از خدمات فرهنگی کمیته امداد استان قم

سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم

در پنج ماهه نخست امسال 7435 دانش آموز، دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد از 365 میلیون تومان خدمات فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محسن صالحی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در حال حاضر 6 هزار و 905 دانش آموز و 530 دانشجو و طلبه، تحت حمایت کمیته امداد استان قم هستند گفت: خدماتی که در حوزه فرهنگی این نهاد در استان قم به این افراد ارائه می شود شامل پرداخت هزینه تحصیلی دانش آموزان، شهریه دانشجویان و طلاب تحت حمایت، آموزش مهارتهای زندگی، بصیرت افزایی، اردو و خدمات فرهنگی، آموزشی و تربیتی است.

وی از پرداخت بیش از 70 میلیون تومان شهریه دانشجویی و کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان در پنج ماهه نخست امسال خبر داد و تصریح کرد: در این مدت با اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان نیز به 975 دانش آموز، دانشجو و طلبه تحت حمایت خدمات فرهنگی ارائه شد.

صالحی برگزاری دوره های آگاه سازی و آموزش مهارت های زندگی را خاطرنشان و اظهار کرد: این دوره های کارگاهی و کاربردی، از ابتدای امسال تا پایان مردادماه با اعتباری بیش از 90 میلیون تومان برای سه هزار و 320 مددجو برگزار شد.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم، ارائه بیش از 350 مشاوره تخصصی مددجویان با کمترین هزینه ممکن را از نقاط قوت این حوزه دانست و اظهار کرد: در پنج ماهه نخست امسال170 نفر نیز از اردوهای آموزشی، تربیتی و زیارتی این نهاد بهره مند شدند که برای این اردوها 108 میلیون تومان هزینه شد.

انتهای پیام/


کمیته امداد،قم،فرهنگی،سید محسن صالحی