تاریخ انتشار: 1401/06/15 12:56 حوزه انتشار: قم شناسه خبر: 80485

در پنج ماهه نخست امسال اتفاق افتاد:

پرداخت چهار میلیارد و 250 میلیون تومان برای مسکن مددجویان کمیته امداد قم

یوسف رشیدی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قم

کمیته امداد استان قم از ابتدای امسال تا پایان شهریور، بالغ بر چهار میلیارد و 250 میلیون تومان برای خرید، ساخت، رهن و اجاره مددجویان کمیته امداد قم هزینه کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، یوسف رشیدی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قم با اشاره به افزایش قیمت های خرید، ساخت، رهن و اجاره منزل در سالهای اخیر گفت: در پنج ماهه نخست امسال، بالغ بر 4 میلیارد و 250 میلیون تومان تسهیلات و خدمات در حوزه مسکن و ساختمان به نیازمندان ارائه شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت بیش از 155 میلیون تومان، به صورت بلاعوض برای خانه دار شدن پنج خانواده تحت حمایت کمک شده است، تصریح کرد: بیش از 122 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن هم به پنج خانوار دیگر، پرداخت شد.

رشیدی تعمیرات کلی و جزئی منازل 157 مددجو را خاطرنشان و اظهار کرد: برای این کار بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان در قالب بلاعوض و تسهیلات هزینه شد.

وی از پرداخت دو میلیارد و 245 میلیون تومان برای ساخت 11 واحد مسکونی برای مددجویان در پنج ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: پنج خانوار تحت حمایت این نهاد در استان نیز با دریافت بیش از 122 میلیون تومان برای احداث منازل خود اقدام کردند.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان قم، با توجه به افزایش هزینه های مسکن، از خیران و نیکوکاران خواست تا این نهاد را برای تأمین سرپناه نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام/


کمیته امداد،قم،مسکن،یوسف رشیدی