فهرست اخبار

اهدای بیش از دو میلیارد تومان جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج به نوعروسان و دامادهای قمی
کمیته امداد استان قم 91 سری جهیزیه و هدیه ازدواج به نوعروسان و دامادهای مددجو و غیر مددجو به ارزش بیش از دو میلیارد تومان اهدا کرد.
 
بیش از 17 تُن گوشت قرمز در سفره نیازمندان قمی قرار گرفت
همزمان با روز عید قربان، کمیته امداد استان قم با مشارکت مردم و خیران قمی، بیش از 17 تُن گوشت قرمز مرغوب را در اختیار نیازمندان قرار داد.
 
کمک یک میلیارد ریالی برای تأمین گوشت قربانی نیازمندان قمی
یک خیر قمی با اهدای سه رأس گوساله به ارزش یک میلیارد ریال به کمیته امداد استان قم در تأمین گوشت قربانی برای ایتام و محرومان سهیم شد.
 
مددجویان کمیته امداد قم بیش از 112 میلیارد و 261 میلیون ریال وام ودیعه و کمک‌هزینه اجاره گرفتند
کمیته امداد استان قم از سال گذشته تاکنون 83 میلیارد و 380 میلیون ریال ودیعه مسکن به‌صورت تسهیلات بلندمدت و بیش از 28 میلیارد و 881 میلیون ریال کمک‌هزی...
 
کمیته امداد استان قم بمناسبت عید قربان اطلاعیه صادر کرد
کمیته امداد استان قم با دعوت مردم به تأمین گوشت قربانی برای نیازمندان، آمادگی خود را در زمینه جمع آوری نذورات و گوشت قربانی اعلام کرد.
 
کوتاهی مسئولان در خدمت به محرومان هیچ توجیهی ندارد
امام‌جمعه قم، خواستار ازخودگذشتگی مردم و مسئولان در خدمت به نیازمندان شد و گفت: همه باید به‌اندازه توان و اختیارات خود به محرومان خدمت کنند.
 
مردم مطمئن باشند، نذورات قربانی آنها همان روز عید به دست نیازمندان خواهد رسید
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با تأکید بر اینکه ، نذورات قربانی آنها همان روز عید به دست نیازمندان می رسد خواستار کمکهای بیشتر آنها...
 
زوج‌های موفق تحت حمایت کمیته امداد قم تجلیل شدند
هم‌زمان با روز ملی ازدواج، از پنج زوج جوان موفق تحت حمایت کمیته امداد استان قم در زمینه‌های علمی، سبک زندگی و عفاف و حجاب تجلیل شد
 
چشم‌انداز اشتغال کمیته امداد قم در سال 1400
کمیته امداد استان قم در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها بیش از 3500 فرصت شغلی برای نیازمندان و افراد بیکار معرفی‌شده از حوزه حمایت ایجاد خواهد ...
 
قم 5601 یتیم و فرزند محسنین دارد/کمک حامیان مستقیم به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم از جذب 2547 حامی جدید و رشد 73 درصدی درآمد اکرام ایتام و محسنین در سه‌ماهه نخست امسال خبر داد.
 
صفحه ۱ از ۶ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶