اخبار

در آستانه ماه مبارک رمضان:

کمک 460 میلیون ریالی دو خیر در قم به نیازمندان

کمک 460 میلیون ریالی دو خیر در قم به نیازمندان
خیران استان قم هرسال پیش از شروع ماه مبارک رمضان بخشی از نیازهای معیشتی مددجویان کمیته امداد را در قالب سبد کالا تأمین می‌کنند.
رئیس کمیته امداد اداره یک قم از کمک‌های دو خیر در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، رئیس کمیته امداد منطقه یک قم با اشاره به اینکه خیران قمی در همه زمینه‌ها این نهاد را یاری می‌کنند گفت: معیشت خانواده‌های تحت حمایت ازجمله نیازهایی است که بعضی از خیران خصوصاً در آستانه ماه مبارک رمضان به آن بیشتر اهمیت می‌دهند.
وی بابیان اینکه هم‌زمان با نیمه شعبان یکی از خیران که خواست نامش برده نشود تعداد 10 رأس گوسفند به ارزش 60 میلیون ریال به نیت سلامتی امام زمان (عج)، برای توزیع بین مددجویان کمیته امداد اداره یک قم، نذر کرده بود گفت: این نیکوکار قمی گوسفندهای قربانی را ذبح و به‌صورت بسته‌های یک کیلوگرمی گوشت برای توزیع بین مددجویان در آستانه ماه مبارک رمضان در اختیار کمیته امداد قرارداد.
میره ای با ابراز خرسندی از اینکه کمک‌های خیران و مردم در ماه میهمانی خدا افزایش می‌یابد اظهار کرد: درحالی‌که هنوز ماه مبارک رمضان شروع نشده است، فرد نیکوکار دیگری نیز 400 سبد کالا شامل روغن، برنج، مرغ، ماکارونی و رب گوجه‌فرنگی به ارزش 400 میلیون ریال به کمیته امداد اهدا کرد.
انتهای پیام/.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸
تعداد بازدید : ۲۳۹
کد خبر : ۲۴۵

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۳۹۷/۰۲/۲۸ Iran
5
0
1

تقبل الله


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید