اخبار

در کمیته امداد منطقه سه قم اتفاق افتاد:

20 میلیون تومان برای شادی کودکان ایتام و محسنین قمی در شب یلدا اهدا شد.

20 میلیون تومان برای شادی کودکان ایتام و محسنین قمی در شب یلدا اهدا شد.
در شب یلدای امسال به همت کمیته امداد منطقه سه قم 200 بسته سبد کالا شامل مواد غذایی، میوه و شیرینی و اسباب بازی در بین مددجویان خانواده ایتام و محسنین توزیع شد.

یلدا، به عنوان بلندترین شب سال یکی از رسوم کهن این سرزمین است که در آن فامیل و دوستان دور هم جمع می شوند و با پذیرایی های مخصوص شب یلدا این شب طولانی را می گذرانند ولی در این میان خانواده هایی هستند که از نعمت داشتن پدر محرومند یا اگر هم سرپرست خانواده در میان آنهاست به دلیل بیماری و ازکارافتادگی، لذت خوشی های شب یلدا را درک نمی کنند.
و در این میان هستند حامیان و خیرّان سخاوتمندی که با دستان پر مهرشان شادی را به جمع این عزیزان هدیه می دهند.
یکی از این حامیانی که امروز خیرات فراوانی برای ایتام داشته است می گوید: به نظر من خوشحال کردن دل های سوخته و سیر کردن شکم های گرسنه نزد پروردگار ارزش والایی دارد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در شب یلدای امسال به همت کمیته امداد منطقه سه قم 200 بسته سبد کالا در بین مددجویان خانواده ایتام و محسنین توزیع شد.
این بسته های غذایی که با کمک و رایزنی کارشناسان اکرام ایتام و محسنین منطقه سه از خیران و حامیان این کودکان اهدا شده است شامل مرغ، روغن، سیب و پرتغال مرغوب، تنقلاتی از قبیل تخمه، پسته و برگه خشک، شیرینی، اسباب بازی و لوازم التحریر است.
ارزش مجموع کمک های خیران و حامیان، بیش از 20 میلیون تومان برآورد شده است.
انتهای پیام/

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸
تعداد بازدید : ۲۴۷
کد خبر : ۲,۸۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید