اخبار

فقط در سه ماهه سوم امسال:

بیش از 1000 دانش آموز و دانشجوی کمیته امداد پردیسان قم هزینه تحصیلی و شهریه دریافت کردند

بیش از 1000 دانش آموز و دانشجوی کمیته امداد پردیسان قم هزینه تحصیلی و شهریه دریافت کردند
رئیس کمیته امداد پردیسان قم: فقط در فصل پائیز امسال 310 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه در اختیار یک هزار و 30 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد پردیسان قم قرار گرفته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی نقی حبیبی رئیس کمیته امداد پردیسان قم، یکی از سیاست‌های کمیته امداد را ارائه حمایت‌های تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند عنوان و اظهار کرد: تحصیل حق هر فرزند ایرانی است و هیچ دانش آموز یا دانشجوی نیازمندی نباید به سبب مشکلات مالی از تحصیل باز بماند.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد بسته‌های حمایتی برای همه فرزندان نیازمند مددجو در نظر دارد افزود: تأمین کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان تحت پوشش یکی از ضرورت‌های اصلی و از حمایت‌های خاص این نهاد است.
حبیبی با بیان اینکه هم اکنون تعداد 930 نفر دانش آموز در مقاطع ابتدایی، اول و دوم متوسطه، تحت حمایت کمیته امداد پردیسان قم هستند تصریح کرد: تمامی این دانش آموزان در طول سال از کمک هزینه تحصیلی و لوازم التحریر بهره‌مند می‌شوند.
رئیس کمیته امداد پردیسان قم، حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان مددجو را زمینه موفقیت‌های تحصیلی و علمی آنان برشمرد و خاطرنشان کرد: کمیته امداد پردیسان قم فقط در سه ماهه سوم امسال 310 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه در اختیار یک هزار و 30 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت قرار داده است.
انتهای پیام/

۲۲ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : ۱۵۲
کد خبر : ۲,۹۶۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید