اخبار

رئیس کمیته امداد پردیسان قم:

500 حامی جدید پردیسانی در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند

500 حامی جدید پردیسانی در طرح اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کردند
رئیس کمیته امداد منطقه پردیسان قم: با جذب 500 حامی جدید، در حال حاضر سه هزار و 733 حامی از 902 نفر از فرزندان ایتام و محسنین این اداره حمایت می کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی نقی حبیبی، رئیس کمیته امداد پردیسان قم، با اشاره به اینکه جذب حامیان اکرام ایتام و محسنین در سال جاری روند رو به رشدی داشته است گفت: این افزایش بیانگر آن است که اعتماد عمومی و مشارکت خیران برای کمک به نیازمندان تحت حمایت این نهاد افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه در محل برگزاری نماز جمعه پردیسان هشت پایگاه حامی یابی مستقر شده بود گفت: با تشریح اهداف طرح توسط امام جمعه پردیسان و حمایت های ایشان، 500 حامی جدید در این طرح ثبت نام کردند.
حبیبی ضمن قدردانی از استقبال نمازگزاران جمعه و مردم نیکوکار پردیسان قم از طرح های حمایتی این نهاد افزود: سرانه واریزی فرزندان ایتام تحت حمایت کمیته امداد پردیسان در سال جاری به 400 هزار تومان و سرانه واریزی فرزندان طرح محسنین نیز به 100 هزار تومان افزایش یافته است.
رئیس کمیته امداد پردیسان قم اضافه کرد: در حال حاضر سه هزار و 733 حامی از 902 نفر از فرزندان ایتام و محسنین این اداره حمایت می کنند.
انتهای پیام/

۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۳۹۱
کد خبر : ۳,۰۱۱

نظرات بینندگان

احمدعزیزی
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ Germany
0
0
1

سلام‌جناب‌اآقای‌حبیبی‌هیچ.میدانیدستمی‌گ که فرمودیدچه‌برسرمآورده؟آیانتیجه‌صداقت ودوری.ازحرام اینست؟آیابه‌فرمایش‌رهبرمعظم.به‌من.ستم.نشده؟قم‌پردیسان.احمدعزیزی‌۰۹۱۲۰۷۷۱۴۶۲


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید