اخبار

در روز میلاد حضرت زهرا (س) اتفاق افتاد:

تجلیل حامیان در جشن فاطمه های انقلاب

تجلیل حامیان در جشن فاطمه های انقلاب
جشن فاطمه های انقلاب با حضور فرزندانی که به نام های فاطمه و زهرا مزین هستند در کمیته امداد قم برگزار شد و از دو حامی ایتام تجلیل شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در جشن فاطمه های انقلاب که در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد انقلاب اسلامی با حضور مدیران، خیران و دخترانی که نامهایشان فاطمه و زهرا است بهمراه خانواده های آنها در مجتمع فرهنگی حضرت معصومه (س) قم برگزار شد، دو نفر از حامیان این نهاد توسط دختران مزیّن به نام مبارک حضرت تجلیل شد.
سخنران های جشن فاطمه های انقلاب حجه الاسلام علی جعفری معاون امور فرهنگی کمیته امداد، اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم و مرتضی حیدری فرماندار قم با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات گفتند : در انتخاب نمایندگان مجلس دقت کنید و افرادی را وارد مجلس کنید که دلسوز نظام، انقلاب و مردم و سرباز ولایت باشند.
این جشن با دکلمه خوانی یکی از دختران حاضر در جشن و سرودهای زیبای گروه میثاق و مولودی خوانی مداح اهل بیت (ع) رونق خاصی گرفت و در ادامه جشن نیز به برندگان مسابقات برگزار شده نیز هدایایی اهدا شد.
در این جشن که به همت کمیته امداد منطقه سه قم برگزار شد از دو نفر از حامیانی که کمکهای خوبی به ایتام داشتند توسط خود آنها تجلیل شد.
انتهای پیام/

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۹
تعداد بازدید : ۸۸
کد خبر : ۳,۱۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید