اخبار

در آستانه ماه مبارک رمضان:

خیران قمی ۶۰ میلیون تومان به نیازمندان کمیته امداد منطقه یک قم کمک کردند.

خیران قمی ۶۰ میلیون تومان به نیازمندان کمیته امداد منطقه یک قم کمک کردند.
خیران قمی با هدف مشارکت در رزمایش ملی بخشش ایرانیان نخستین مرحله کمک های خود را با اهدای ۶۰ میلیون تومان به ۴۰۰ مددجوی منطقه یک قم آغاز کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدموسی ترابی، رئیس کمیته امداد منطقه یک قم با اشاره به اینکه تعدادی از خیران با هدف مشارکت در رزمایش ملی بخشش ایرانیان نخستین مرحله کمکهای خود به مددجویان این منطقه را شروع کردند گفت: این کمکها برای اطعام و افطاری خانواده های نیازمند در نظر گرفته شده است.
وی مشکلات ایجاد شده توسط ویروس کرونا برای کسب و کار بخشی از مددجویان را یادآور شد و افزود: نیازها و مشکلات تعدادی از خانوارهای تحت حمایت در شرایط کنونی مضاعف شده و لازم است مردم و خیران با کمکهای خود، شرایط بهتری را برای ماه مبارک رمضان آینده رقم بزنند.
وی از مشارکت ۶۰ میلیون تومانی تعدادی از خیران این منطقه خبر داد و تصریح کرد: با وجوه پرداختی این نیکوکاران مواد غذایی تهیه و در اختیار خانوارهای تحت حمایت قرار خواهد گرفت.
ترابی با بیان اینکه در حال حاضر مواد غذایی برای ۴۰۰ خانواده تهیه و در حال بسته بندی است گفت: این مواد غذایی شامل برنج، روغن، خرما، رب گوجه فرنگی و حبوبات به ارزش هر بسته غذایی 160هزار تومان است.
رئیس کمیته امداد منطقه یک قم شرایط بحرانی کنونی و ضرورت کمک بیشتر به اقشار آسیب پذیر را خاطر نشان کرد و خواستار مشارکت مردم و خیران در رزمایش ملی بخشش ایرانیان شد.
انتهای پیام/

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۱۸۷
کد خبر : ۳,۳۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید