اخبار

رئیس کمیته امداد منطقه سه قم مطرح کرد:

کمک 144 میلیون تومانی خیران به کمیته امداد منطقه سه

کمک 144 میلیون تومانی خیران به کمیته امداد منطقه سه
رییس کمیته امداد منطقه سه قم: خیران و حامیان این منطقه در آستانه ماه مبارک رمضان 144 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، زهرا کرمی رییس کمیته امداد منطقه سه قم با اشاره لزوم توجه بیشتر به افراد بی بضاعت در شرایط اقتصادی کنونی و بحران کرونا گفت: خیران و حامیان اکرام ایتام و محسنین این منطقه 144 میلیون تومان به مددجویان و افراد آسی دیده از کرونا به این منطقه کمک کردند.
وی با بیان اینکه این کمکها با توجه به نیاز هر خانواده بر مبنای تعداد عائله و وجود بیمار در منزل متفاوت بوده است افزود: ارزش ریالی این بسته های غذایی که از 120 هزار تومان تا 470 هزار تومان متفاوت بوده است بین 377 خانوار تحت حمایت توزیع شد.
کرمی رعایت مسائل بهداشتی را در توزیع این اقلام خاطر نشان کرد و گفت: این بسته ها در محل ساختمان اداره و درب منازل مددجویان به آنها تقدیم شده است.
رئیس کمیته امداد منطقه سه قم رزمایش ملی بخشش ایرانیان را در آستانه ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای خدمت به نیازمندان عنوان و اظهار کرد: مردم نوع دوست با کمکهای خود خانواده های نیازمند را در شرایط بحران اقتصادی امروز جامعه یاری کنند
انتهای پیام/

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۵۸
تعداد بازدید : ۸۵
کد خبر : ۳,۳۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید