جزییات خبر

سرویس قم
مدیرکل کمیته امداد استان قم خبر داد

اعزام ۵۰۰ زن سرپرست به عتبات عالیات تا پایان امسال

امروز 80 زن سرپرست خانوار زیر پوشش کمیته امداد قم به کربلای معلی اعزام شدند که طبق برنامه تا پایان امسال این رقم به 500 نفر افزایش خواهد یافت.

(دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶) ۱۶:۳۰

اکبر میرشکار صبح امروز در مراسم بدرقه اولین کاروان اعزامی مددجویان کمیته امداد در مجتمع ولایت قم برنامه های این اداره برای اعزام بانوان سرپرست خانوار به سفرهای زیارتی را تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم، با حضور در مراسم بدرقه مددجویان کمیته امداد قم به کربلا با اعلام اینکه امروز 80 زن سرپرست خانوار زیر پوشش کمیته امداد به کربلای معلی اعزام شدند گفت: این مددجویان کسانی هستند که تا کنون به عتبات عالیات عراق مشرف نشدند

وی با اشاره به اینکه قرار است تا پایان سال 500 نفر در قالب این طرح به عتبات عالیات عراق اعزام شوند افزود: سه هزار نفر دیگر ازمددجویان نیز تا پایان سال به مشهد مقدس اعزام می شوند.

درحاشیه این مراسم حجت الاسلام حسن هرمز، معاون فرهنگی کمیته امداد استان قم, گفت: زائران حدود هشت روز را در شهرهای زیارتی کشور عراق از جمله نجف، کربلا و کاظمین اقامت خواهند داشت و از برنامه های فرهنگی و زیارتی که در طی این سفر به آنان ارائه می شود، بهره مند می شوند.

هرمز افزود: اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی با هدف تقویت روحیه معنوی آنان و ترویج سبک زندگی اسلامی و فرهنگ ناب ارتباط با اهل بیت(ع) انجام می‌شود .

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۳۴۸
(دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶) ۱۶:۳۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید