جزییات خبر

سرویس قم
مدیرکل کمیته امداد استان قم پیشنهاد کرد:

همیاری بیشتر تولیدکنندگان کارخانه‌های صنعتی در تأمین هزینه‌های زندگی نیازمندان

استان قم با داشتن منطقه اقتصادی ویژه سلفچگان و شهرک‌های صنعتی می‌تواند نقش مهمی در ارتقاء سطح معیشت محرومان قم داشته باشد.

(سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۵۲
مدیرکل کمیته امداد و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با یکدیگر دیدار و درباره شیوه کمک‌رسانی تولیدکنندگان و صنعتگران به نیازمندان گفت‌وگو کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در حال حاضر 20 هزار و 388 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قم هستند و بیش از هزار خانوار مسکن مناسب ندارند گفت: تولیدکنندگان و کارخانه‌های صنعتی استان با نگرش خیرخواهانه خود می‌توانند نسبت به هزینه‌های معیشت، مسکن و درمان ایتام و محرومان قم همیاری بیشتری داشته باشند.
وی بابیان اینکه استان قم با داشتن منطقه اقتصادی ویژه سلفچگان یکی از قطب‌های صنعتی کشور است و شهرک‌های صنعتی و تولیدی متعددی دارد اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم مسئولان استان طوری برنامه‌ریزی کنند که سهمی از عایدات بخش‌های تولیدی و خدماتی به نیازمندان اختصاص یابد تا شرمنده محرومان نباشیم.
در این دیدار مهندس محمود سیجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم نیز با اشاره به اینکه کمیته امداد نهادی است که در کشور نهادینه و شناخته‌شده است گفت: همه مسئولان باید خدمت به نیازمندان را وظیفه و افتخار برای خود بدانند.
وی بابیان اینکه لازم است در قوانین شرایطی برای تسهیل مشارکت تولیدکنندگان و صنعتگران با نهادهای حمایتی درزمینهٔ ارزش‌افزوده و مالیات باشد گفت: اتاق‌های بازرگانی، اصناف و معادن برای کمک به ایتام و فقرا با کمیته امداد قم همکاری مفیدی خواهند کرد.
انتهای متن.
تعداد بازدید : ۳۰۸
(سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۵۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید