جزییات خبر

سرویس قم
در قالب طرح مفتاح الجنه

امام‌جمعه قم در ماه رمضان به دیدار تعدادی از مددجویان استان رفت

طرح مفتاح الجنه برای ایجاد همدلی بین مسئولان و خیران با نیازمندان جامعه باهدف رسیدگی به مشکلات محرومان اجرا می‌شود.

(سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۴۱
هم‌زمان با ماه مبارک رمضان امام‌جمعه استان قم با حضور در منازل مددجویان با آن‌ها دیدار و از آن‌ها دلجوئی کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله علیرضا اعرافی، در دیدار با یکی از خانواده‌هایی که مدتی به دلیل طلاق جدا از یکدیگر زندگی می‌کردند و با طرح دوباره زندگی کمیته امداد به زندگی دوباره خود بازگشته‌اند خطاب به مددکار اسلامی این طرح گفت: طبق آیه قرآن بهترین وساطت همین واسطه‌گری ازدواج است که سهمی از این کار نیک هم سهم خود واسطه می‌شود.
وی هنگام پرداخت هدایای نقدی خود به فرزندان خانواده تأکید کرد: خوشحالی فرزندان زیر سایه پر مهرهم پدر و هم مادر خویش بیش از هر چیزی نزد خداوند ارزش دارد.
آیت‌الله اعرافی بابیان اینکه در این ماه مبارک برای عرض تبریک خدمت رسیدیم گفت: مقاومت و همت شما در زندگی که مورد سفارش اسلام است قابل‌تحسین است.
وی خطاب به زوج حاضر در جلسه ادامه داد: توصیه‌ام به شما این است که خودتان باید زندگی‌تان را مدیریت کنید و با صبوری تلاش کنید زندگی را برای خود و فرزندانتان شیرین و لذت‌بخش کنید.
گفتنی است در این دیدار امام‌جمعه قم هدایای نقدی خود را به این خانواده‌ها اعطا نمودند و مدیرکل کمیته امداد قم نیز برای اشتغال سرپرست خانوار که تازه از بند اعتیاد رهایی یافته بود پرداخت دو فقره وام خوداشتغالی را برای این زوج متعهد شد.
انتهای پیام.
تعداد بازدید : ۲۹۲
(سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۷) ۱۴:۴۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید