جزییات خبر

سرویس قم

اوقاف قم 500 بسته لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اهدا کرد

همزمان با روز انفاق 500 عدد کیف با لوازم التحریر به ارزش 35 میلیون تومان از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه قم به دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

(سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷) ۱۴:۰۶
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم، گزارشی از برنامه های کمیته امداد برای حمایت از دانش آموزان نیازمند ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی شهبازی نیا، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به تبلیغات شهری و رایزنی های انجام شده در ادارات استان برای مشارکت بیشتر و بهتر در جشن عاطفه ها گفت: یکی از اداراتی که دعوت این نهاد را پذیرفت، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان است که درآستانه 24 ذیحجه مصادف با نزول آیه ولایت و روز انفاق 500 بسته کیف و لوازم التحریر به دانش آموزان تحت حمایت اهدا کرد.
وی افزود: این بسته اهدایی شامل کیف مدرسه، هفت جلد دفتر با طرح های ایرانی، جامدادی،مدادرنگی،مداد نوکی، پرگار، پاک کن، تراش و انواع خط کش، خودکار و مداد است.
وی تامین آبرومندانه حداقل نیازهای تحصیلی را خواستار شد و گفت: از مردم نیکوکار و خیران گرامی تقاضا داریم با نزدیک شدن شروع سال تحصیلی و افزایش قیمت نوشت افزار همانند سال های قبل این عزیزان را مانند فرزندان خود بدانند و بیشتر از گذشته در این طرح مشارکت کنند.
شهبازی نیا در پایان افزود: مردم شریف استان می توانند با شماره گیری کد #5*025*8877* از طریق تلفن همراه و سامانه تلفنی نیکوکاری 0968877 یا با مراجعه به سایت emdad.ir کمک های خود را به محصلین استان برسانند.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۶۸۵
(سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷) ۱۴:۰۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید