جزییات خبر

سرویس قم
با احکام صادره از سوی مدیرکل

دو معاون جدید در کمیته امداد استان قم منصوب شدند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی و معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم با احکامی جداگانه از سوی مدیرکل استان به مدت یک سال منصوب شدند.

(چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۴۴
مراسم تودیع و معارفه معاونین قبلی و جدید توسعه مشارکت‌های مردمی و معاون خودکفایی و اشتغال  کمیته امداد استان قم برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم، در این مراسم با اشاره به اینکه خدمت به مستضعفان در آموزه‌های دینی و راه و روش بزرگان بسیار سفارش شده است تأکید کرد: همه ما امدادگریم و بر یکدیگر برتری نداریم چون این سمت‌ها و عناوین، هم امانت الهی است در دستان ما و هم فرصتی است برای خدمت بهتر به نیازمندان پس مبادا خدای‌نخواسته در این امانت الهی که نصیبمان شده خیانت کنیم.
میرشکار تغییرات انجام‌شده را دمیدن خونی تازه به رگ‌های سازمان دانست و گفت: در پیشگاه خدای متعال سوگند یاد می‌کنم که جز برای رضای الهی و خدمت شایسته‌تر به محرومان که ولی‌نعمتان جامعه هستند عزل و نصبی انجام نمی‌شود.
شایسته ذکر است میرشکار با حکمی علی شهبازی نیا را به‌عنوان معاون توسعه مشارکت‌های مردمی منصوب کرد.
وی همچنین از اکبر رشیدی که پیش‌ازاین به مدت 27 سال در سمت‌های معاون توسعه مشارکت‌های مردمی، مدیریت شهرستان قم و معاون مالی و پشتیبانی کمیته امداد حاضر بود تقدیر کرد.
رشیدی از روزهای نخستین فعالیت کمیته امداد در قالب اداره کل پیشین قم مشغول به خدمت بود که به رتبه بازنشستگی نائل شد.
همچنین با حکم مدیرکل در معاونت خودکفایی و اشتغال مهرداد مصلح جایگزین مهندس محمود تلخابی شد که پیش‌ازاین چهار سال و 6 ماه عهده‌دار این مسئولیت بود.
مصلح نیز قبل از تغییر ساختار تشکیلاتی این نهاد در قم، قائم‌مقام کمیته امداد شهرستان قم بود.
مدیرکل کمیته امداد استان قم، در حکم انتصاب معاونان جدید، نگاهی نوآورانه، تحول‌خواه و دانش گرا در چارچوب اساسنامه‌ها، قوانین و شرح وظایف ابلاغی را برای پیشبرد اهداف عالیه و سیاست‌های اجرائی امداد از آنان خواستار شد.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۸۹۹
(چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۴۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید