جزییات خبر

سرویس قم
در جلسه مدیران بانک‌ها با مدیرکل کمیته امداد استان مطرح شد:

لزوم پرداخت آسان‌تر و سریع‌تر تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد

کمیته امداد استان قم با برون‌سپاری ارائه خدمات اشتغال مددجویان از ابتدای مهرماه 96 تاکنون برای 62 درصد از افراد معرفی‌شده اشتغال ایجاد کرده است.

(یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۲۰
جلسه راهبری شغلی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد با حضور مدیرکل کمیته امداد، مدیران عامل بانک‌ها و نمایندگان شبکه بانکی استان قم در مرکز راهبری شغلی دی جی کار برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا اسکندری، مدیر امور شعب بانک سپه و مدیر هماهنگی بانک‌های استان قم با قدردانی از مدیرکل کمیته امداد استان به‌منظور طراحی فرآیند راهبری شغلی گفت: این مدل راهبری شغلی الگوی بسیار مناسبی برای اشتغال‌زایی است.
وی با تأکید بر اینکه پست‌ها و موقعیت‌های امروز برای خدمت بیشتر به مردم است اظهار کرد: خدمت به افراد بی‌بضاعت تحت حمایت کمیته امداد اجر و ثواب الهی دارد و همکاران شبکه بانکی به‌خوبی به این امر واقف‌اند.
اسکندری اراده جدی شبکه بانکی استان را برای تسهیل بیشتر در روند پرداخت وام‌های بانکی خواستار شد و گفت: شبکه بانکی استان وام‌های مددجویان کمیته امداد را آسان‌تر و سریع‌تر پرداخت خواهد کرد.
اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فرآیند توانمندسازی مددجویان اظهار کرد: هدف کمیته امداد از پرداخت وام به مددجویان این است که محرومان و نیازمندان در جامعه به یک مولد تبدیل شوند نه اینکه آن‌ها را بیشتر مقروض کنیم.
وی هدف از قرارداد با مرکز دی جی کار به‌عنوان مرکز راهبری شغلی را کیفی سازی خدمات اشتغال دانست و خواستار تسریع و تسهیل پرداخت وام‌های بانکی از شبکه بانکی استان شد.
مهدی نیکوحرف مدیر مرکز کاریابی دی جی کار نیز در این جلسه گزارشی از فرآیند کاریابی این مرکز را ارائه کرد و گفت: از مهرماه سال 96 تاکنون 908 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به این مرکز معرفی‌شده‌اند که 562 نفر هم‌اکنون یا در کارخانه‌ها و شرکت‌ها مشغول به کار شده‌اند یا به‌صورت کار در منزل برای آن‌ها اشتغال ایجادشده است.
در ادامه این جلسه مدیران عامل و نمایندگان بانک‌ها از فعالیت‌های مرکز راهبری شغلی دی جی کار بازدید و با روند تشکیل پرونده و هدایت شغلی افراد مراجعه‌کننده آشنا شدند.
انتهای پیام/
تعداد بازدید : ۳۷۷
(یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید