جزییات خبر

سرویس قم
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد عنوان کرد؛

لزوم تدوین چشم انداز در استان‌ها برای افزایش مشارکت‌های مردمی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد بر لزوم تدوین چشم‌انداز در استان‌ها برای افزایش مشارکت‌های مردمی تاکید کرد.

(دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷) ۱۶:۱۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با حضور در همایش معاونان و رؤسای استان‌ها، سیاست‌های نوین و چشم‌انداز این حوزه را تبیین کرد.

وی با اشاره به اینکه درک جامع و الهی خدمت به نیازمندان لازمه مدیریت امدادی است، گفت: مدیران این نهاد باید با خود و خدا خلوت کنند تا خداوند توفیق خدمت ناب را به آن‌ها عطا کند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی همچنین از مدیران این حوزه خواست که با هدف رفع نیازهای محرومان با خیران بیشتر ملاقات کنند تا با شخصیت آنان و باورهایشان بیشتر آشنا شوند.

عسگریان با انتقاد از اینکه استان‌ها در زمینه افزایش مشارکت‌های مردمی چشم‌انداز ندارند، افزود: با یک ذهن دینی پرورش‌ یافته جهادی می‌توانیم به فضل الهی منابع را تغییر و درآمدهای این نهاد افزایش دهیم.

وی خدمت همه‌جانبه امدادگران را در حوزه مشارکت‌های مردمی خواستار شد و گفت: اهمیت و حاصل کار و تلاش ما زمانی معلوم می‌شود که با تمام توان برای حوزه مشارکت وقت و انرژی بگذاریم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی، آموزش نیروهای این حوزه را ضروری دانست و گفت: استان‌ها باید برای این امر برنامه‌ریزی و همت بیشتری داشته باشند تا بتوانیم بهره‌وری بیشتری در مشارکت‌های مردمی داشته باشیم.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۸۲
(دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷) ۱۶:۱۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید