جزییات خبر

سرویس قم
باگذشت فقط 9 ماه از سال

کمیته امداد استان قم 100 درصد تعهد زکات سال 97 را محقق کرد

کمیته امداد استان قم با جمع‌آوری بیش از 2 میلیارد و 753 میلیون تومان زکات در 9 ماهه امسال حدود 103 درصد از برنامه پیش‌بینی‌شده امسال را محقق کرده است.

(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۰۹

رئیس اداره زکات کمیته امداد استان قم از تحقق زکات پیش از برنامه در استان قم خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن نوراللهی رئیس اداره زکات کمیته امداد استان قم بابیان اینکه برنامه پیش‌بینی‌شده جمع‌آوری زکات کمیته امداد استان قم تا پایان سال 2.7 میلیارد تومان است گفت: بااینکه هنوز در ابتدای ماه دهم سال هستیم بیش از 100 درصد تعهد این نهاد در جمع‌آوری زکات محقق شده است.
رئیس اداره زکات کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه مشارکت مؤدیان در پرداخت زکات نسبت به سال قبل فوق‌العاده بود اظهار داشت: خوشبختانه مردم متدین استان قم طی این مدت 2 میلیارد 753 میلیون تومان زکات پرداخت کردند.
حسن نوراللهی بابیان اینکه جمع‌آوری 2.7 میلیارد تومان زکات تا پایان سال جاری در استان پیش‌بینی‌شده بود اضافه کرد: از بین بخش‌های استان قم اهالی جعفریه با مشارکت 912 میلیون و 465 میلیون تومانی بالاترین میزان زکات را به کمیته امداد پرداختند.
وی بابیان اینکه تقریباً نیمی از زکات جمع‌آوری‌شده در 9 ماهه امسال صرف فقرا شده است تصریح کرد: مابقی آن در استان صرف پروژه‌های عام‌المنفعه مانند ساخت مساجد و حوزه علمیه در بخش‌ها و حفر چاه در یکی از روستاهای محروم شده است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۴۱
(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۰۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید