جزییات خبر

سرویس قم
در همایش مستعدین اشتغال و خودکفایی

از کارآفرینان و مددجویان موفق کمیته امداد قم تجلیل شد.

کمیته امداد استان قم باهدف ارتقاء مهارت‌های تخصصی مددجویان، زمینه‌های موفقیت آن‌ها را برای خودکفایی فراهم کرده است.

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۵۰

همایش مستعدین اشتغال و خودکفایی با حضور مدیران این نهاد و دختران مستعد اشتغال در مجتمع فرهنگی تربیتی ولایت برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم بابیان اینکه مسئولان این نهاد خود را خدمتگزار مردم می‌دانند گفت: مددجویان باید از فرصتی که برای آشنایی آن‌ها با زمینه‌های کسب‌وکار پیش‌آمده، برای رسیدن به موفقیت بهره ببرند.
وی با اشاره به اینکه یکی از لازمه‌های اشتغال و موفقیت در کار داشتن جسم سالم است گفت: با ایجاد انگیزه و پرورش استعدادهای خدادادی خود، برای رسیدن به موفقیت‌های زندگی تلاش کنید.
میرشکار با تأکید بر اینکه موفقیت در هر کاری نیازمند همت و تلاش است افزود: کمیته امداد نیز بسترهای لازم را برای اینکه مددجویان در جامعه مفید و مؤثر باشند فراهم کرده است.
حجه الاسلام والمسلمین حسن هرمز معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان قم نیز در این همایش با اشاره به شرایط سخت اقتصادی موجود در جامعه گفت: لازم است مددجویان با کسب مهارت‌های لازم در یک شغل مناسب، در اقتصاد خانواده و جامعه مؤثر باشند.
در این همایش که مدعوین آن همگی از دختران در آستانه ازدواج بودند، اساتید حوزه و دانشگاه، ضمن آموزش شیوه‌های موفقیت، کسب‌وکار، سبک زندگی اسلامی در کار، فضلیت کار و تلاش در اسلام به بیان احکام آن نیز پرداختند.
همچنین در این همایش یکی از کارآفرینان موفق تجربه‌های خود را برای مددجویان مستعد اشتغال بیان کرد و در پایان نیز از تعدادی مددجویان نخبه موفق درزمینهٔ اشتغال و خودکفایی تقدیر شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۳۸
(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۵۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید