جزییات خبر

سرویس قم
در 9 ماهه نخست امسال:

بیش از سه هزار خدمت حقوقی به مددجویان کمیته امداد قم ارائه شد

کمیته امداد استان قم از ابتدای امسال سه هزار و 34 فقره انواع خدمات حقوقی به مددجویان ارائه کرد.

(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا خدادادی، رئیس اداره امور حقوقی کمیته امداد استان قم با بیان اینکه در این مدت 147 خانوار تحت حمایت از خدمات حقوقی این نهاد بهره برده اند، گفت: به علت بالا بودن هزینه‌های دادرسی و عدم توانایی مددجویان در پرداخت آن و نیز تخصصی بودن امور حقوقی به احقاق حق آنها کمک کرده‌ایم.

وی افزود: در 9 ماهه نخست امسال برای جبران هزینه‌های حقوقی و دادرسی خانوارهای تحت حمایت 300 میلیون ریال به مددجویان پرداخت شده است.

خدادادی با اشاره به اینکه امور حقوقی این نهاد در تنظیم کلیه قراردادهای سازمانی و مددجویی مشارکت می‌کند، گفت: تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و شرکت در جلسات دادرسی مددجویان از جمله خدمات حقوقی کمیته امداد است.

وی بابیان اینکه برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به مددجویان با کانون وکلای قم گفت و گو و تعامل شده است، افزود: 25 نفر وکیل برای همکاری خیرخواهانه با ما اعلام آمادگی کرده‌اند.

رئیس اداره امور حقوقی کمیته امداد قم با اشاره به اینکه برای جلوگیری از ضرر و زیان مددجویان، در انعقاد قراردادهای خرید مسکن به آنها کمک می‌کنیم، گفت: هر سال به طور میانگین قرارداد خرید 100 خانه برای مددجویان را تنظیم می‌کردیم ولی امسال به دلیل گران شدن مسکن، تاکنون قرارداد خرید 45 مسکن مددجویی منعقد شده است. 

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۹۶
(دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید