جزییات خبر

سرویس قم
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد:

مددجویان از فعالیت های مبارک و با افتخار کمیته امداد استان، راضی هستند

الگوهای نوین خدمت رسانی کمیته امداد استان قم که رضایتمندی مددجویان را به دنبال داشته است باید در سراسر کشور توسعه یابد.

(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵

نشست صمیمی معاون حمایت و سلامت کمیته امداد با مدیران و مددکاران کمیته امداد استان قم در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد، وجود فضای همدلی در میان مدیران و امدادگران این نهاد در کشور را خاطر نشان کرد و گفت: اینکه می بینیم مددجویان کمیته امداد اولین کسانی هستند که پس از حوادث طبیعی سیل و زلزله خانه دار می شوند نتیجه همین فضای همدلی، تعامل و تلاش های شبانه روزی امدادگران این نهاد در سراسر کشور است.
وی توانمندسازی مددجویان کمیته را دغدغه اصلی این نهاد عنوان و اظهار کرد: برای رسیدن به این هدف در حال اصلاح ساختارها، فرآیندها و دستورالعمل های حوزه حمایت و سلامت خانواده هستیم.
خدرویسی با بیان اینکه شرایط جامعه در حال تغییر بوده و فقر رو به زنانه شدن می رود گفت: اشتغال و مسکن دو راهبرد اساسی این نهاد برای توانمندسازی مددجویان است و ما هم برای اشتغال زایی و مسکن زنان سرپرست خانوار بیشتر از گذشته ایفای نقش خواهیم کرد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با ابراز خرسندی از نوآوری ها و خلاقیت های کمیته امداد استان قم در ارائه خدمات به مددجویان گفت: فعالیت های مبارک و تلاش های با افتخار امدادگران قم رضایت مددجویان استان را به دنبال داشته است.
وی با بیان اینکه قم امید و پناه کشور است افزود: الگوی خدمت رسانی در قم باید در سراسر کشور توسعه یابد.
در پایان این برنامه از مددکارانی که رتبه برتر آزمون مددکاری را کسب کرده بودند تقدیر شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۳۴
(یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید