جزییات خبر

سرویس قم
در دیدار مدیران کمیته امداد و دانشگاه پیام نور استان قم مطرح شد؛

توانمندسازی مددجویان کمیته امداد قم با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان دانشگاهی

مدیرکل کمیته امداد استان قم خواستار همکاری نخبگان دانشگاهی در محرومیت‌زدایی استان و کشور شد.

(شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر سید محمدعلی حسینی ریاست دانشگاه پیام نور استان قم با بیان اینکه دانشگاه پیام نور قم سابقه چهار ساله در برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم استان را دارد گفت: دانشجویان فعال ما در این اردوها برای کمک به محرومین در کنار شما خواهند بود.
وی با اعلام همکاری همه جانبه دانشگاه پیام نور تصریح کرد: کارشناسان و متخصصان این دانشگاه در زمینه های علمی، پژوهشی و مشاوره های روانشناسی نیز در خدمت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قم هستند.
در ابتدای این دیدار اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم ضمن ارائه گزارشی از آمار و عملکرد این نهاد اظهار کرد: توانمندسازی مددجویان این نهاد با استفاده از روش های علمی و بهره گیری از ظرفیت نخبگان دانشگاهی استان از جمله برنامه های مهم کمیته امداد استان قم در سال 98 است.
وی از نگاه منفی جامعه و حتی خود افرادی که تحت حمایت هستند به واژه " مددجو" ابراز نگرانی و از پیشنهاد کمیته امداد استان قم برای تغییر این واژه به "کمک شونده" خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد استان قم همچنین با اشاره به اینکه نخبگان دانشگاهی می توانند در محرومیت زدایی استان و کشور نقش بسزایی داشته باشند از مسئولان دانشگاه پیام نور قم خواست تا این نهاد را در پیشبرد اهداف بلند خود در محرومیت زدایی یاری کنند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۲۳
(شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید