جزییات خبر

سرویس قم
​به مناسبت سالروز تأسیس کمیته امداد ویژه بانوان اتفاق افتاد:

قدردانی مدیرکل کمیته امداد استان قم، از بانوان همکار

مدیرکل کمیته امداد استان قم، پنجم آذرماه، سومین سالروز تأسیس کمیته امداد ویژه بانوان این استان را با اهدای گل و شیرینی به بانوان همکار تبریک گفت.

(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۳

 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم، صبح روز پنجم آذرماه سرزده در نخستین ساعت کاری با حضور در کمیته امداد ویژه بانوان، سومین سالروز تأسیس اداره ویژه بانوان را به بانوان همکار تبریک گفت.
وی که در این بازدید صبحگاهی توسط معاون اداری و مالی، معاون حمایت و سلامت خانواده، رئیس اداره روابط عمومی استان و رئیس اداره بانوان، همراهی می‌شد با اهدای گل و شیرینی از تلاش‌های آن‌ها در این نهاد به‌ویژه سه سال پس از تأسیس اداره ویژه بانوان قدردانی کرد.
میرشکار با آرزوی موفقیت کارکنان خانم این نهاد در استان قم، خواستار تلاش بیشتر آن‌ها برای رفع مشکلات مددجویان به‌ویژه زنان سرپرست خانوار شد.
در این دیدار صبحگاهی، کارکنان اداره ویژه بانوان ضمن تبریک و ابراز خرسندی از ایده خلاقانه راه‌اندازی این اداره به‌منظور ارائه خدمات مددکاری حرفه‌ای به زنان جوان تحت حمایت از مدیرکل استان تشکر کرده و رضایتمندی مددجویان را از این طرح اعلام کردند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۸۴۱
(سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید