جزییات خبر

سرویس قم
به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا:

کمیته امداد استان قم، بدون مراجعه حضوری 12 خدمت به مددجویان ارائه می کند

کمیته امداد استان قم، همچون روزهای گذشته پاسخگوی مردم است و علاوه بر آن مددجویان می‌توانند بدون مراجعه حضوری با ثبت درخواست خود در سامانه اینترنتی e.emdad.ir از 12خدمت این نهاد بهره‌مند شوند.

(سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۵۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، روابط عمومی کمیته امداد استان قم در شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا طی اطلاعیه‌ای با آرزوی سلامتی برای مردم کشور به‌ویژه همشهریان عزیز استان قم اعلام کرد: این نهاد همچون روزهای گذشته پاسخگوی مردم است و اختلالی در روند خدمت‌رسانی به نیازمندان و محرومان ایجاد نشده است.
روابط عمومی این نهاد با اعلام اینکه سامانه اینترنتی درخواست دهی برای مردم فعال است اعلام کرد: مددجویان تحت حمایت این نهاد می‌توانند از 12خدمت کمیته امداد قم بدون مراجعه حضوری بهره‌مند شوند.
این خدمات غیرحضوری علاوه بر تأمین سلامت مردم در برابر ویروس کرونا در کاهش هزینه‌های ایاب و ذهاب هم بسیار مؤثر است.
روابط عمومی کمیته امداد استان قم با معرفی نشانی اینترنتی e.emdad.ir برای ثبت درخواست‌ها اعلام کرد: افراد تحت حمایت با ثبت کدملی خود و بدون مراجعه حضوری به ادارات این نهاد می‌توانند از طریق رایانه، تلفن همراه و یا از دفاتر خدمات اینترنتی درخواست‌های خود را ثبت و پیگیری کنند.
روابط عمومی این نهاد در قم همچنین اعلام کرد: مددجویان می‌توانند درخواست‌های خود را برای بهره‌مندی از 12 خدمت این نهاد ازجمله پوشش خدمات دانشجویی، کمک هزینه دانشجویی، وام کارگشایی، وام ودیعه، وام دانشجویی، تسهیلات خرید لوازم منزل، کمک هزینه ازدواج، تعمیرات مسکن، مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، مشاوره روان شناسی و مشاوره خانواده به‌صورت غیرحضوری ثبت و پیگیری کنند.
همشهریان گرامی می‌توانند با شماره تلفن 36157 به‌صورت تلفنی با این نهاد ارتباط برقرار کنند.
این خبر همچنین حاکی از آن است که ملاقات عمومی مدیرکل کمیته امداد استان قم همچون گذشته در روزهای سه‌شنبه از ساعت 8 الی 11برقرار است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱,۲۴۴
(سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید