جزییات خبر

سرویس گلستان

امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و دانشگاه پیام نور استان گلستان

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان گلستان برای آموزش اشتغالزایی مددجویان با دانشگاه پیام نور استان گلستان منعقد شد.

(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۰۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:این تفاهم نامه با هدف توانمند سازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی تحت حمایت با رویکرد تقویت شایستگی های شغلی و حرفه ای مورد نیاز بازار کار امضاء شد.
بابایی افزود: فراهم سازی بستر اشتغال دانشجویان و فارغ التحصیلان تحت حمایت کمیته امداد از دیگر اهداف این تفاهم نامه همکاری برشمرد.
وی  در رابطه با تامین منابع مالی دوره های کارآفرینی ، توانمندسازی و مشاوره های شغلی که در دانشگاه برگزار می شود عنوان کرد: ارتقاء  بهره وری نیروی کار متخصص و نیز ارتقاء صلاحیت های فنی و حرفه ای و توانمند سازی مددجویان گلستانی برای ورود به عرصه فعالیت های اقتصادی از مزایای انعقاد این تفاهم نامه است.
بابایی با اشاره به حمایت از طرح های پژوهشی اساتید و کارکنان دانشگاه با عناوین پژوهشی کمیته امداد،تصریح کرد:استعداد سنجی و مشاوره شغلی به دانشجویان و دانش آموختگان تحت حمایت در دانشگاه پیام نور نیز از دیگر تعهدات این نهاد در تفاهم نامه مذکور است.
وی افزود: این تفاهم نامه به منظور بهره وری بهتر از توان علمی طرفین و امکانات، اعم از فضا و تجهیزات آموزشی موجود در استان ، همکاری در طراحی و اجرای دوره های آموزشی مهارتی و استارت آپی و دوره های مجازی فی مابین این دو نهاد منعقد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: تخفیف ویژه مددجویان در دوره های آموزشی، تامین فضای آموزشی، امکانات و تجهیزات مورد نیاز دوره های آموزشی و همچنین در اختیار قراردادن فضاهای زراعی و اداری دانشگاه برای اجرای طرح های اشتغالزایی مددجویان از تعهدات دیگر دانشگاه پیام نور استان در این تفاهم نامه است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۴
(دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید