جزییات خبر

سرویس ایلام

کمیته امداد ایلام 110 نوع خدمت را به نیازمندان ارائه می دهد

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: این نهاد در حوزه فعالیتهای خود تعداد 110 نوع خدمت را در قالب 32 سرفصل به مددجویان این نهاد ارائه می دهد.

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۰۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور ایلام با عنوان اینکه خدمات کمیته امداد به مددجویان گوناگون و متنوع است گفت: پرداخت مستمری و کمک معیشت تنها یکی از خدمات این نهاد به نیازمندان است.
وی با برشمردن برخی خدمات این نهاد گفت: تأمین مسکن نیازمندان، ایجاد اشتغال با هدف توانمندسازی، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، خدمات درمانی،خدمات متنوع فرهنگی و کمک هزینه ازدواج  از جمله خدمات برجسته این نهاد به مددجویان است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام به تأمین منابع مالی این نهاد برای خدمت به مددجویان اشاره کرد و گفت: بخشی از اعتبارات این نهاد توسط دولت تأمین می شود و بخش عمده آن با مشارکت افراد خیر و نیکوکار  و منابع مالی داخلی این نهاد تأمین می شود.
موسی نژاد افزود: به عنوان مثال در سرفصل طرح اکرام که یکی از زمینه های خوب برای مشارکت مردم در دستگیری از نیازمندان است سال گذشته حامیان نیکوکار  بیش از 10 میلیارد تومان به ایتام مورد حمایت خود در این استان کمک کردند.
وی ادامه داد: خوشبختانه خروجی خدمات این نهاد به مددجویان خوب بوده  و ما در حوزه فرهنگی شاهد هستیم که افراد زیادی از مددجویان پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه به جایگاههای عالی در زمینه های علمی،فرهنگی،مالی و شغلی رسیده و خود تبدیل به خیرین نیکوکار شده اند.
موسی نژاد افزود: بخشی از موفقیتهای این نهاد خصوصاً در زمینه های فرهنگی مدیون همکاری مراکز آموزشی و دانشگاهی از جمله دانشگاه پیام نور است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۹
(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید