جزییات خبر

سرویس ایلام

دانشجویان کم بضاعت از حمایت ویژه دانشگاه پیام نور ایلام برخوردار هستند

رئیس دانشگاه پیام نور ایلام گفت: دانشجویان کم بضاعت در زمان تحصیل از حمایت ویژه این دانشگاه برخوردار بوده و هیچ دانشجویی بخاطر مشکلات شهریه از تحصیل محروم نمی شود.

(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۰۱

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دکتر  عباس سهراب زاده در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با ارائه گزارشی از فعالیتهای دانشگاه پیام نور استان گفت: این مرکز آموزشی هم اکنون در 9 شهرستان این استان دارای مرکز دانشگاهی فعال است.
وی افزود:  با همه مشکلاتی که در سالهای اخیر پیش روی فعالیتهای آموزشی این دانشگاه قرار گرفته ما همچنان با تمام توان خود به فعالیت های علمی و فرهنگی خود در این استان ادامه می دهیم.
سهراب زاده کاسته شدن از شمار دانشجویان را یکی از مشکلات این دانشگاه برشمرد و گفت: این موضوع عمدتاً متاثر از افزایش شمار مراکز آموزشی و دانشگاهی در کشور و این استان است.
رئیس دانشگاه پیام نور ایلام توجه به نیاز دانشجویان کم بضاعت و نیازمند را از سیاستهای این دانشگاه برشمرد و گفت: نگاه ما این است که تا جایی که بتوانیم به این افراد کمک می کنیم و هیچ دانشجوی نیازمندی بخاطر  شهریه و مشکلات مالی از تحصیل محروم نمی شود.
وی ادامه داد: این دانشگاه همواره با کمیته امداد در زمینه های علمی و فرهنگی در تعامل بوده و ما همچنان آمادگی داریم که به این همکاری و تعاملات ادامه دهیم.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۵
(سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۵:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید