جزییات خبر

سرویس سیستان و بلوچستان

کسب رتبه نخست مسابقات قرآنی توسط فرزند مددجو کمیته امداد تفتان

رییس کمیته امداد شهرستان تفتان گفت: فرزند مددجو تحت حمایت رتبه نخست مسابقات قرآنی مرحله استانی را کسب و به مسابقات قرآنی کشور اعزام می‌شود.

(دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۳۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا ریگی، رییس کمیته امداد شهرستان تفتان گفت: مسابقات قرآن کریم مرحله استانی با حضور مددجویان تحت حمایت این شهرستان در کنار برنامه های مختلف و نشست های قرآنی قبل از شیوع ویروس کرونا برگزار و فرزند مددجو تحت حمایت حائز رتبه نخست در رشته حفظ کل قرآن کریم شده است.

وی افزود: باهدف تقویت باورهای دینی و معنوی، ترویج، تبلیغ، اعتلای فرهنگ قرآنی و گسترش فضایل اخلاقی این دوره از مسابقات در رشته های مختلف از جمله قرائت، حفظ، نهج‌البلاغه و  غیره برگزار شده است و شرکت کنندگان در یکی از این رشته‌ها به رقابت پرداختند.

رییس کمیته امداد شهرستان تفتان ادامه داد: مسابقات قرآنی مددجویان تحت حمایت در گام نخست رقابت‌های شهرستانی  و در گام دوم رقابت‌های مرحله استانی این رویداد قرآنی برنامه ریزی و در مرحله آخر در مرحله کشوری این مسابقات به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

ریگی یادآور شد: فرزند مددجو حافظ کل قرآن کریم مرحله استانی دوره مسابقات قرآن کریم در مراسمی با حضور مسئول فرهنگی کمیته امداد استان، مدیر حوزه علمیه این شهرستان تجلیل شده است.

وی اعلام کرد: بیش از 970 دانش آموز و 67 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان از خدمات فرهنگی کمیته امداد امام (ره) بهره مند هستند.

انتهای پیام

 


تعداد بازدید : ۱,۱۱۹
(دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید