جزییات خبر

سرویس مازندران
مدیرکل کمیته امداد مازندران؛

با کمک خیران، مددجویان بیشتری صاحب خانه می شوند

مدیرکل کمیته مدیرکل کمیته امداد مازندران در آیین تحویل یک واحد مسکن مددجویی در نکا که با حضور رئیس کل دادگستری استان برگزار شد، گفت: با کمک خیران و مشارکت مردم نوعدوست استان مددجویان بیشتری صاحبخانه می‌شوند.

(سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،حجت الاسلام بشیر عالیشاه، مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: با کمک همه دستگاه‌ها ،مسئولان و نهادها می‌توانیم اقدامات شایسته‌ای در راستای خدمت رسانی به مددجویان ارائه کنیم.

وی از همدلی و همراهی همه خیران تقدیر کرد و افزود: امیدواریم با یک مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی درست به اهداف بلند این نهاد توانمندسازی مددجویان است ،دست یابیم .

رئیس کل دادگستری استان هم در این مراسم با بیان اینکه کمیته امداد با تاسی از مولای متقیان به نیازمندان خدمات می‌رساند، گفت: این نهاد در کمک به نیازمندان و خودکفایی آنان نقش اساسی ایفا می‌کند.

وی نسبت به همکاری بیش از پیش دستگاه قضایی استان با کمیته امداد اعلام آمادگی کرد.

خاطر نشان می شود: یک واحد مسکن مددجویی به مساحت 68 متر مربع برای یکی از خانواده های ایتام تحت حمایت در نکاساخته شده است.

گفتنی است: این واحد مسکونی از طریق وام قرض الحسنه ، کمک های بلاعوض خیرین و حامیان طرح اکرام ، مصالح ساختمانی اهدایی از طریق زکات ساخته شد.

 

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۴۵
(سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید