جزییات خبر

سرویس قم
مدیرکل کمیته امداد استان قم:

کمک 7 میلیارد تومانی خیران قمی در ایام کرونا

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم از کمک 7 میلیارد تومانی خیرین قمی در ایام کرونا خبر داد.

(شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۳

همزمان با دهه کرامت مراسم تجلیل از خیران و فعالان طرح اطعام مهدوی در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی حضرت معصومه (س) با حضور مدیران ارشد استان قم برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه این جلسه به‌منظور قدردانی از زحمات خیرین برپاشده است تا به‌گونه‌ای از زحمات آن‌ها تقدیر شود گفت: رزمایش همدلی و مواسات در سراسر کشور برگزار شد، در کمیته امداد نیز در دو بخش توزیع بسته‌های معیشتی و غذای گرم به خانواده‌های تحت پوشش گام‌های خوبی برداشته شد.
میرشکار ضمن قدردانی از مشارکت و کمک های مؤمنانه مردم به قمی ها اظهار کرد: امسال در ماه مبارک رمضان مردم قم بیش از 7 میلیارد تومان کمک کردند که نسبت به سال گذشته رشد خوبی را شاهد بودیم.
وی افزود: در این روزها با بروز بیماری کرونا شاهد افزایش تقاضا از سوی خانواده‌ها برای قرار گرفتن تحت پوشش کمیته امداد بودیم و در همین مدت 800 خانواده به‌صورت کامل تحت پوشش قرار گرفتند و به بیش از 8 هزار و 800 خانواده نیز به‌صورت موردی کمک‌هایی بالغ‌بر 2 میلیارد تومان صورت گرفت.
مدیرکل کمیته امداد قم ادامه داد: در خصوص مسکن و شغل نیز در ماه‌های آینده اقدامات خوبی انجام خواهد شد.
وی ضمن قدردانی از تولیت حرم حضرت معصومه (س) بیان داشت: آستان مقدس حضرت معصومه (س) در ماه رمضان در کنار کمیته امداد بود و روزانه هزار پرس غذای گرم از سوی آستان در اختیار کمیته امداد قرار می‌گرفت که در بین نیازمندان توزیع ‌شد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۹۷۶
(شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید