جزییات خبر

سرویس قم
در سال رونق تولید اتفاق افتاد:

تجلیل از شعبه برتر پرداخت کننده تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد قم

مدیر شعبه برتر بانک کشاورزی استان قم که در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اهتمام بیشتری داشته توسط کمیته امداد استان قم تجلیل شد.

(یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۶

آئین تجلیل از شعبه برتر بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار به مددجویان کمیته امداد در ساختمان مرکزی این بانک و با حضور مدیران ارشد بانک کشاورزی و کمیته امداد استان برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس زبردستی مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان قم ضمن قدردانی از زحمات امدادگران کمیته امداد در رفع مشکلات نیازمندان گفت: کمیته امداد سکاندار حمایت از فقرا و افراد بی بضاعت در کشور است.
وی ضمن استقبال از طرح توانمندسازی مددجویان کمیته امداد افزود: ما هم در بانک کشاورزی تلاش می کنیم تسهیلات اشتغال مددجویان را به روش های ساده تری پرداخت کنیم و نقش مؤثری در توانمندسازی مددجویان این نهاد مقدس داشته باشیم.
اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه کمیته امداد حتی یک ریال از کمک های مردمی را برای امور تشکیلاتی و تبلیغاتی صرف نمی کند گفت: مهمترین اولویت این نهاد برای مددجویان نیز توانمندسازی آنها در زمینه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و معیشتی است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۸۸۶
(یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید