جزییات خبر

سرویس مازندران
مدیر کل کمیته امداد مازندران مطرح کرد؛

هم‌افزایی و همراهی خیران و دستگاه ها، برای خدمت رسانی به مددجویان

در دیدار مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی مازندران با مدیر کل کمیته امداد استان، حجت‌الاسلام عالیشاه گفت: با هم‌افزایی و همراهی خیران و دستگاه ها ، برای خدمت رسانی به مددجویان ،می توانیم اقدامات مطلوبی انجام دهیم.

(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۰۶:۱۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ،حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه، مدیرکل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: سال گذشته ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت و ۶ هزار فرصت شغلی ایجاد ‌شد.

وی با تاکید بر هدایت شغلی و راهبری شغلی در کمیته امداد افزود:در این اقدام تلاش می شود تا مددجویان در شناسایی طرح های اشتغال ، تولید و فروش مشکلی نداشته باشند و این طرح بسیار جدی اجرا می شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران به ایجاد مسکن مددجویان اشاره کرد و گفت: چهار هزار خانوار فاقد مسکن در استان تحت حمایت این نهاد قرار دارند و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تلاشیم تا پناهگاهی امن برای آنها ایجاد کنیم .

وی با تقدیر از همراهی خیران با کمیته امداد افزود: خیران به این نهاد در راستای خدمت رسانی به نیازمندان، اعتماد و مشارکت مطلوبی دارند .

وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات به مددجویان باید به صورت جهادی عمل کرد گفت: جهاد مهارت، جهاد فرهنگی و جهاد نیکوکاری از جمله اقدامات کمیته امداد مازندران است.

وی افزود : در جهاد نیکوکاری، ترویج فرهنگ خیر و احسان مورد تاکید است که در طرح دوشنبه های پرمهر، طرح امواجی از بهشت،و.. به اقدامات مطلوبی انجام شده است.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: حرمت ،کرامت و عزت مددجویان بسیار با اهمیت است و همه باید به این مقوله توجه ویژه ای داشته باشیم.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی مازندران هم در این دیدار گفت:برای خدمت رسانی به نیازمندان باید مدیریت جهادی داشت و نگاه جهادی و انقلابی نسبت به خدمت رسانی به آنها اقدام کرد.

وی در ارائه خدمت رسانی به مددجویان با کمیته امداد اعلام آمادگی و همکاری کرد.

تعداد بازدید : ۶۵۸
(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۰۶:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید