جزییات خبر

سرویس قم
در دومین مرحله پویش ایران همدل اتفاق می افتد:

توزیع گوشت قربانی بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم از دومین مرحله پویش ایران همدل برای تأمین گوشت خانوارهای تحت حمایت در عید قربان خبر داد.

(دوشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۳۲

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید محمدرضا میره ای، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در خصوص ایجاد رزمایشی برای کمک به نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا گفت: این نهاد در نظر دارد در روز عید سعید قربان با مشارکت آحاد مردم و خیران، از طریق ذبح قربانی، برای افراد بی بضاعت گوشت تهیه کرده و در بین آنها توزیع کند.
وی اهمیت عید قربان را خاطر نشان کرد و گفت: اصل قربانی کردن در راه رضای خداوند از شعائر الهی است و نشانه سپاسگزاری مؤمنان در برابر نعمت های پروردگار متعال است.
معاون توسعه مشارکت های مردمی تأکید کرد: کلیه مراحل ذبح، بسته بندی و توزیع گوشت قربانی با رعایت نکات بهداشتی و تحت نظر کارشناسان این امر صورت می پذیرد.
میره ای با اعلام شماره کارت 6037997900001125 و کد دستوری #025*8877* از مردم نیکوکار و خیران بزرگوار برای مشارکت در این اقدام خداپسندانه دعوت کرد و گفت: امدادگران کمیته امداد با شماره 36157661 پاسخگوی سوالات شهروندان هستند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۸۵
(دوشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید