جزییات خبر

سرویس حمایت
رئیس کمیته امداد خبر داد؛

تامین ۲ هزار سری جهیزیه برای مددجویان استان فارس تا پایان سال

با امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه میان کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و استانداری فارس، تا پایان سال ۲ هزار جهیزیه به زوج‌های تحت حمایت امداد در استان ارائه خواهد شد.

(جمعه ۱۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۲۰
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری به منظور تامین جهیزیه برای خانواده‌های تحت حمایت امداد با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و عنایت‌الله رحیمی، استاندار فارس به امضا رسید.
 
رئیس کمیته امداد در مراسم امضای این تفاهم‌نامه، گفت: براساس این تفاهم سه‌جانبه تا پایان امسال ۲ هزار سری جهیزیه برای زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد در استان فارس تهیه خواهد شد.
 
وی ادامه داد: ارزش ریالی این جهیزیه‌ها ۱۵ میلیون تومان پیش‌بینی شده که از محل اعتبارات کمیته امداد، خیران و کمک‌های بلاعوض سازمان برنامه و بودجه تامین خواهد شد.
 
بختیاری تاکید کرد: نیمی از این مبلغ به صورت بلاعوض از سوی‌ سازمان برنامه و بودجه پرداخت خواهد شد و مابقی با استفاده از ظرفیت کمک‌های مردم نیکوکار و منابع امداد هزینه خواهد شد.
 
رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: در صورت نیاز، صندوق امداد ولایت نیز برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت به مبلغ پنج تا ۱۰ میلیون تومان آمادگی دارد.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۸۵۰
(جمعه ۱۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید