جزییات خبر

سرویس قم
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س):

کمیته امداد برخاسته از نگاه امیرامؤمنین (ع) به فقرا است

امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س): خدمات کمیته امداد نمونه ای از جلوه های حکومت علوی در انقلاب اسلامی ایران است.

(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۱

رئیس کمیته امداد با آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدار و درباره هم افزایی خدمات دو مجموعه به نیازمندان گفت و گو کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت الله سید محمد سعیدی، امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با تبریک میلاد حضرت امام هادی (ع)، خدمات کمیته امداد را در کشور بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: افرادی هم که از گذشته تا کنون در این مجموعه خدمتگزار مردم بوده اند، افراد خوب و شایسته ای بوده اند.
وی با اشاره به دستورات الهی در قرآن و آموزه های دینی گفت: اهلبیت (ع) نیز در زندگی فردی و اجتماعی خود چه زمانی که در حکومت بودند و چه زمانی که نبودند به امدادرسانی به محرومین توجه بسیار داشتند.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با تأکید بر اینکه کمیته امداد برخاسته از نگاه امیرامؤمنین (ع) به فقرا است گفت: یکی از جلوه های حکومت علوی که در قرآن کریم به آن اشاره شده است آیه ویطعمون اطعام است که شما امدادگران این نهاد مقدس به آن می پردازید.
امام جمعه قم با تأکید بر اینکه نگاهتان و کارهایتان جز برای خدا نباشد گفت: باید کارها و خدمات خود را به مردم اطلاع دهید، نکند افرادی که از شما خدمت می گیرند از اصل خدمت شما بی خبر باشند.
آیت الله سعیدی خوش نیتی و خوش رفتاری امدادگران کمیته امداد قم را از ویژگیهای برجسته این نهاد در قم برشمرد و اظهار کرد: در کمیته امداد قم، فقط کمک مالی به افراد نمی شود بلکه طرح های بدیع و راهبردی، خدمات این استان را برجسته کرده است.
در ابتدای این دیدار سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد گزارشی از عملکرد این نهاد در مرحله نخست پویش ایران همدل گفت: این پویش به فرمان رهبر معظم انقلاب شکل گرفت و پس از فرمایشات ایشان برای راه اندازی رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، بی سابقه ترین پویش مردمی در تاریخ انقلاب اسلامی از سوی مردم و نهادها رقم خورد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۷۴
(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید