جزییات خبر

سرویس قم
همزمان با دهه ولایت و عید غدیر خم:

اداره حمایتی بانوان کمیته امداد استان قم افتتاح شد

اداره حمایتی بانوان کمیته امداد استان قم برای خدمت رسانی به زنان سرپرست خانوار زیر 50 سال با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح شد.

(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، همزمان با دهه ولایت و عید سعید غدیر، اداره حمایتی کمیته امداد بانوان استان قم با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح شد.
سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در مراسم بهره‌برداری از ساختمان حمایتی کمیته امداد بانوان استان قم، با بیان اینکه حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد، زنان سرپرست خانوار هستند، گفت: ساختمان حمایتی کمیته امداد بانوان با هدف تکریم و رعایت حریم خصوصی بانوان مددجو در استان قم افتتاح شد.
وی خدمت به محرومان را وظیفه ذاتی امدادگران و ادامه مسیر اهل بیت (ع) دانست و ادامه داد: تمام کارکنان اداره بانوان از میان بانوان امدادگر هستند و امیدواریم این الگو که به صورت پایلوت در قم آغاز شده است، در همه ادارات کل استانی کمیته امداد برقرار شود.
گفتنی است ساختمان حمایتی کمیته امداد بانوان استان در سه طبقه و در مرکز استان با اعتباری بالغ بر 5.5 میلیارد تومان برای خدمت رسانی به زنان سرپرست خانوار زیر 50 سال راه اندازی شده است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۱۵
(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید