جزییات خبر

سرویس قم
به صورت نمادین اتفاق افتاد:

14 جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد

کمیته امداد استان قم و مؤسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) در مراسمی با همکاری یکدیگر به نوعروسان مشترک خود 14 کمک جهیزیه اهدا کردند

(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۵۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کمیته امداد استان قم و مؤسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید غدیر خم، در مراسمی که بدلیل پیشگیری از بیماری کرونا فقط با حضور 14 نوعروس برگزار شد به نوعروسان مشترک خود 14 کمک جهیزیه اهدا کردند.
سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد خطاب به نوعروسان حاضر در جلسه گفت: شما عیال ا... هستید و در پیشگاه خداوند عزت دارید ولی باید مراقب باشید مسئولیت های زندگی را به خوبی انجام دهید.
وی با بیان روایتی از پیامبر اکرم (ص) افزود: اگر عبادت 7 قسمت باشد، بالاترین آنها بدست آوردن روزی حلال برای خانواده است و شما بانوان هم می توانید با اشتغال های خانگی هم به کسب حلال خانواده کمک کنید و هم در جهش تولید در کشور نقش داشته باشید.
بختیاری با تأکید بر اینکه باید در همه کارهایتان خداوند را در نظر داشته باشید گفت: مسئولیت اصلی شما در آینده مادر بودن شما و تربیت فرزندانی صالح به جامعه است.
رئیس کمیته امداد از مؤسسه خیریه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) نیز برای همکاری های شایسته با این نهاد قدردانی کرد و گفت: در این مؤسسه افراد خداترس و آبرومندی تلاش می کنند که دغدغه خدمت به نیازمندان را دارند.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۱۳
(پنج شنبه ۱۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۵۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید