جزییات خبر

سرویس حقوقی و امور مجلس
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد:

پیگیری مجلس برای اختصاص سهام عدالت به مددجویان جامانده کمیته امداد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از پیگیری برای اختصاص سهام عدالت به مددجویان جامانده کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: همه اقشار نیازمند باید سهام عدالت دریافت کنند.

(یکشنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۵:۵۰
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد باقری بنابی با اشاره به اقداماتی که برای ارائه سهام عدالت به مددجویان جامانده کمیته امداد و بهزیستی آغاز شده است، افزود: سهام عدالت این قشر ضعیف و نیازمند باید هرچه زودتر ارائه شود و امیدواریم با پیگیری جدی، بتوانیم این موضوع را به سرانجام برسانیم.
 
 
وی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط سخت معیشتی، دولت َباید نگاه ویژه‌­تری به مددجویان و افراد نیازمند داشته باشد، گفت: یکی از موضوعاتی که در کمیسیون اقتصادی مجلس دنبال می­‌شود، بحث افزایش مستمری مددجویان است. نمایندگان مجلس معتقدند دولت باید شرایطی را فراهم کند تا مددجویان از کارافتاده و افراد نیازمندی که به هر دلیلی شرایط اشتغال ندارند، حداقل حقوق مصوب یک کارگر را دریافت کنند و امیدواریم با پیگیری مجلس و کمک و مساعدت دولت، قدمی خوبی در این زمینه برای برداشته شود.
 
 
باقری بنابی با اشاره به اهمیت ویژه بحث مسکن محرومان و مددجویان در مجلس یازدهم گفت: با توجه به تورم شدید در بحث مسکن، باید برای تامین مسکن محرومان و مددجویان کار اساسی صورت بگیرد و از کمیته امداد و سازمان بهزیستی که نقش مهمی در تامین مسکن محرومان دارند، حمایت لازم انجام شود.
 
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: یکی از موضوعات مهم در این حوزه، توجه ویژه به تامین مسکن جوانان مددجویی است که در شرف ازدواج هستند و باید در این شرایط سخت و دشوار از آنها حمایت لازم انجام شود.
 
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۸۳۱
(یکشنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۵:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید