جزییات خبر

سرویس قم
مدیر حوزه‌های علمیه:

از زحمات امدادگران کمیته امداد به‌ویژه در ایام کرونا قدردانی می‌کنم.

مدیر حوزه‌های علمیه: در جریان کارهای بزرگ و ذی‌قیمت کمیته امداد هستم و از زحمات امدادگران این نهاد به‌ویژه در ایام کرونا قدردانی می‌کنم.

(دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۰۳

رئیس کمیته امداد با مدیر حوزه‌های علمیه کشور دیدار و درباره راهکارهای رسیدگی به نیازمندان گفت‌وگو کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه با اشاره به اینکه در جریان کارهای عظیم، بزرگ و ذی‌قیمت کمیته امداد هستم گفت: از زحمات امدادگران این نهاد به‌ویژه در ایام کرونا قدردانی می‌کنم.
وی افزود: به‌عنوان نماینده حوزه علمیه از نهاد مقدس کمیته امداد که نام مبارک امام خمینی (ره) زینت‌بخش آن است تشکر می‌کنم.
مدیر حوزه‌های علمیه بابیان اینکه کمیته امداد در شرایط کرونا و در کنار نهادهای دیگر نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری خوبی داشته است گفت: امیدواریم با تلاش‌های شما باری از دوش نیازمندان و مستضعفان برداشته شود.
وی با اشاره به اینکه درست است که کرونا موجب فاصله اجتماعی و تضعیف بخشی از ارتباطات اجتماعی شده است ولی با لطف الهی روحیه جهادی و انقلابی مردم به‌ویژه جوانان احیا و بازسازی شد و حتی در بعضی مواقع حس می‌کردیم به دوران انقلاب و دفاع مقدس برگشته‌ایم.
آیت‌الله اعرافی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنید این فرهنگ کار جهادی و انقلابی در بین مردم حفظ شود اضافه کرد: باید همبستگی و همگرایی نهادها برای کمک به مردم در حوادثی از قبیل سیل و زلزله و ویروس کرونا بیشتر شود که بحمدالله طلاب حوزه علمیه در این آزمون الهی خوش درخشیدند.
مدیر حوزه‌های علمیه همچنین از مدیرکل کمیته امداد استان قم که طرح‌های مبتکرانه و خلاقانه‌ای را در استان کلید زده‌اند قدردانی کرد.
در ابتدای این دیدار سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد گزارشی از فعالیت‌های این نهاد را در مرحله نخست پویش ایران همدل ارائه کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۶۸۷
(دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید