جزییات خبر

سرویس قم
آیت الله مصباح یزدی:

کارهای ارزشمند کمیته امداد قابل تقدیر و در تاریخ کمتر دیده شده است

عضو مجلس خبرگان رهبری پویش ایران همدل و طرح اطعام مهدوی را کم نظیر خواند و از امدادگران این نهاد قدردانی کرد.

(پنج شنبه ۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۱۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت الله محمد تقی مصباح یزدی، عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن قدردانی از تلاش های امدادگران کمیته امداد گفت: کارهای منظم، با برنامه و ارزشمند شما به ویژه در پویش ایران همدل و طرح اطعام مهدوی در رسیدگی به معیشت محرومان قابل تقدیر است و در تاریخ کمتر دیده شده است.
وی با بیان اینکه از گذشته تا کنون از خدمات این نهاد اطلاع دارم افزود: زحمات شما تکلیف ما را برای شکرگزاری در محضر خداوند بیشتر می کند.
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با تأکید بر اینکه نباید از خدمات فرهنگی برای مددجویان غافل شد اظهار کرد: خدمات کمیته امداد روحی دارد که با اراده خداوند و از نفس قدسی امام راحل در این نهاد دمیده شده است.
وی با بیان این که منظور ما از فرهنگ، فراتر از ابعاد دانشگاهی و فرهنگ های مختلف جوامع است گفت: فرهنگی که کمیته امداد باید سرلوحه برنامه های خود برای اقشار مختلف داشته باشد، همان ارزش های انسانی است که در راس همه آنها ارزش های الهی و بندگی خداست.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه کلید همه سعادت های مادی و معنوی، یاد خداست گفت: مراقب باشید از یاد خدا غافل نشوید و سعی کنید فرهنگ اسلامی در فعالیت های شما بیش از گذشته دیده شود.
آیت الله مصباح یزدی با اشاره به شیوع ویروس کرونا بیان کرد: این اتفاق باعث شد که ما مردم را بیشتر بشناسیم و خداوند را بیشتر شکر کنیم که ما را خدمتگزار چنین مردمی با فطرت های پاک قرار داده است.
وی ضمن قدردانی از کادر درمانی و پرستاران گفت: عشقی که آنها برای خدمت رسانی به مردم و بیماران مبتلا به کرونا صرف می‌کنند یک جاذبه الهی و با اراده خداوند متعال است.
در ابتدای این دیدار سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد گزارشی از عملکرد این نهاد و برنامه های انجام شده در مرحله نخست پویش ایران همدل ارائه کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۵۳
(پنج شنبه ۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید