جزییات خبر

سرویس قم
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:

طوری کار فرهنگی کنید که مددجویان خود را اصلی ترین حامی و حافظ انقلاب بدانند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اعتماد مردم به کمیته امداد را بزرگترین سرمایه این نهاد برشمرد و تأکید کرد: نباید بگذارید این اعتماد از دست برود.

(شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۱۰

نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی از ساختمان حمایتی اداره بانوان کمیته امداد استان قم بازدید کرد و از نزدیک با فرآیند رسیدگی به درخواست های مردمی در این نهاد آشنا شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد امیرآبادی، نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی در جمع بانوان مددکار، کمیته امداد را یک نهاد ارزشمند انقلابی برشمرد و اظهار کرد: این نهاد تا کنون موفق عمل کرده و بزرگترین موفقیت آن هم اعتماد مردم است.
وی اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه هر دستگاه اداری و خدمت رسان کشور برشمرد و تأکید کرد: مردم به کمیته امداد اعتماد دارند نباید بگذارید این اعتماد از دست برود.
امیرآبادی با اشاره به اینکه وقتی در خانواده ای حادثه ای اتفاق می افتد همه اعضای آن خانواده برای رفع آن همفکری و همکاری می کنند تصریح کرد: اگر وابستگی و ارتباط معنوی بین خانوارهای تحت حمایت و نظام و انقلاب تقویت شود این قشر جامعه خود را فرزندان معنوی امام و مقام معظم رهبری می دانند.
عضو هیئت رئیسه مجلس ضمن قدردانی از خدمات خوب کمیته امداد در رسیدگی به وضعیت معیشتی محرومان خواستار برنامه ریزی بیشتر و بهتر برای ارتقای سطح فرهنگی خانواده ها شد و تأکید کرد: باید طوری کار فرهنگی کنید که مددجویان خود را عضوی از خانواده بزرگ انقلاب و اصلی ترین حامی و حافظ آن بدانند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نقش مددکاران را در ایجاد همدلی و همراهی مددجویان با انقلاب بسیار مهم عنوان و اظهار کرد: اگر اولویت مددکاران در خدمت رسانی رضای خدا باشد و با روی خوش با ارباب رجوع برخورد کنند حتی اگر بدلیل کمبود اعتبار و امکانات نتوانند نیاز مراجعین را برطرف کنند، موجب ناراحتی مردم و دلزدگی آنها از نظام و انقلاب نخواهد شد.
امیرآبادی از اجرای طرح مددکاری اسلامی و حضور طلاب مددکار در منازل مددجویان ابراز خرسندی و اظهار کرد: مددکاری اسلامی طرح خوبی است و آن را ادامه دهید.
عضو هیئت رئیسه مجلس خواستار همکاری بیشتر کمیته امداد و کانون وکلای بسیجی شد و تأکید کرد: با هم افزایی امکانات و اعتبارات دو نهاد باید برای احقاق حقوق زنانی که در خانواده مورد ظلم قرار می گیرند برنامه های مؤثرتری طراحی کنید و خادمین شما هم در مجلس برای تغییر قانون در این موضوع مهم تلاش خواهند کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۷۲
(شنبه ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید