جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری:

11 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌ به مددجویان استان پرداخت شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 11 میلیارد و 68 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی‌ به مددجویان استان پرداخت شده است.

(چهارشنبه ۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۲۵

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مهدی امیری با اشاره به رویکردهای این نهاد در راستای ایجاد زمینه خودکفایی مددجویان بیان کرد: در سال پیش‌رو طرح‌های اشتغال، کارآفرین‌محور است که یک راهنما و راهور از ابتدای اجرای طرح تا مرحله فروش در کنار مددجویان است.

وی ضمن اشاره به منابع اعطای تسهیلات به متقاضیان طرح‌های اشتغال افزود: طرح‌های مددجویان توسط کارشناسان اشتغال ارزیابی و سپس برای دریافت تسهیلات به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و بانک‌های طرف قرارداد معرفی می‌شوند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون 314 طرح اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد 11 میلیارد و 68 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی‌ دریافت کرده‌اند.

امیری خاطرنشان کرد: از این مجموع 116 طرح در حوزه دامپرورری و 87 طرح در حوزه خدمات است که مابقی نیز در حوزه کشاورزی، شیلات، صنایع دستی، صنعت و معدن، زنبورداری، فرش و حمل و نقل در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۷۷۶
(چهارشنبه ۲۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید