جزییات خبر

سرویس قم
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم:

امسال 81.5 میلیارد تومان برای اشتغال در نظر گرفته شده است

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم اعتبارات اشتغال افراد نیازمند استان را در این نهاد 81.5 میلیارد تومان اعلام و خواستار همکاری بانک های عامل برای تسریع در پرداخت آنها شد.

(پنج شنبه ۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهرداد مصلح، معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم با اشاره به اقدامات این نهاد برای تحقق جهش تولید توسط مددجویان تحت حمایت گفت: مجموع اعتباراتی که امسال برای اشتغال در نظر گرفته شده است 815 میلیارد ریال است که 681 میلیارد ریال آن از سرفصل تسهیلات قرض الحسنه تبصره 16 تأمین و توسط بانکها خواهد شد.
وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 893 نفر برای دریافت 380 میلیارد ریال تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند اظهار کرد: تاکنون 100 میلیارد ریال به 321 نفر متقاضی تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.
مصلح با اشاره به اینکه تسهیلات اشتغال توسط بانک های عامل و صندوق امداد ولایت به متقاضیان پرداخت می شود گفت: تا کنون 88 میلیارد ریال وام توسط بانک ها و 12 میلیارد ریال توسط صندوق امداد ولایت پرداخت شده است.
وی سهم اشتغال زایی مددجویان از محل کاریابی را 335 نفر عنوان و اظهار کرد: تا کنون 30 نفر در کارگاههای مختلف استان مشغول به کار شده اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قم با اشاره به قرارداد منعقد شده بین این نهاد و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: امسال برای آموزش 1500 نفر دوره های آموزشی آشنایی با اصول راه اندازی کسب و کارهای کوچک و متوسط پیش بینی شده است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۸۴۲
(پنج شنبه ۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید