جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و نیروی انتظامی

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و نیروی انتظامی در راستای مهارت‌آموزی و توانمندسازی جوانان، امضا شد.

(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۰۷

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و سرهنگ علی‌ اصغر مهری، معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان به امضا رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اهمیت دوران خدمت وظیفه عمومی در زندگی جوانان بیان کرد: اجرای طرح مهارت‌آموزی و توانمندسازی جوانان در راستای ایجاد زمینه ورورد آن‌ها به بازار کار در دوران خدمت وظیفه عمومی انجام می‌شود.

وی ضمن اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه سربازان خانواده مددجویان افزود: پس از پایان خدمت سربازان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی به این سربازان پرداخت می‌شود.

ملک پور ادامه داد: همچنین بسته‌های تشویقی شامل پرداخت حق بیمه کارفرما به مدت 2 سال در راستای کمک به اشتغال مهارت‌آموختگان نیز در نظر گرفته شده است.

سرهنگ مهری، معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی در تمامی حوزه‌ها از جمله صنعت، دامداری، کشاورزی و خدمات گفت: سربازان براساس علایق و استعدادشان به حوزه‌های مختلف جهت گذراندن دوره‌های آموزشی معرفی می‌شوند.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۷۹۳
(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید