جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری

امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری و سپاه پاسداران

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و سپاه پاسداران در راستای مهارت‌آموزی و توانمندسازی جوانان، امضا شد.

(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۰۸

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، این تفاهم‌نامه همکاری با حضور علی ملک پور، مدیرکل کمیته امداد استان و سرهنگ پاسدار منصور شیروانی، معاون سرمایه انسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان به امضا رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به ایجاد زمینه برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی با تأیید قرارگاه قبل از خدمت سربازی گفت: پس از پایان خدمت وظیفه عمومی نیز تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال‌زایی به سربازان خانواده مددجویان پرداخت می‌شود.

وی بابیان اینکه دوره‌های آموزشی مورد نیاز ابتدا پیشنهاد و سپس توسط کارشناسان جهت برگزاری کارگاه‌ها بررسی می‌شوند افزود: کارگاه‌های مهارت‌آموزی براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با توجه به ظرفیت‌های اشتغال در استان برگزار می‌شوند.  

سرهنگ شیروانی، معاون سرمایه انسانی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) استان نیز در این جلسه بیان کرد: خدمت وظیفه عمومی در راستای مشارکت مردم در امر دفاع مقدس انجام می‌شود که می‌توان در کنار آن زمینه اشتغال جوانان پس از پایان سربازی را نیز فراهم کرد.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۸۷۳
(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۳:۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید