جزییات خبر

سرویس چهارمحال بختیاری
هم‌زمان با آغاز پویش ایران همدل؛

3 هزار بسته مواد غذایی در بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شده است

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل از ابتدای ماه محرم 3 هزار و 168 بسته مواد غذایی در بین نیازمندان توزیع شده است.

(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۱۱

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: مرحله دوم پویش ایران همدل با دستور مقام معظم رهبری در راستای کمک‌ به نیازمندان با مشارکت‌های مردمی تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

وی بابیان اینکه از ابتدای ماه محرم تاکنون 27 آشپزخانه با عنوان شهدای کربلا در استان با حضور 125 نفر داوطلب فعال شده‌اند افزود: تاکنون 11 هزار و 170 وعده غذای گرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی طبخ و با رعایت فاصله اجتماعی در بین نیازمندان توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با تقدیر از مشارکت مردم نیکوکار استان در مرحله دوم این پویش گفت: در مرحله دوم پویش ایران همدل مردم نیکوکار استان یک میلیارد و 301 میلیون تومان ‌ در قالب کمک‌های نقدی و کالا به نیازمندان کمک کرده‌اند.

ملک پور با اشاره به روش‌های مشارکت در پویش ایران همدل گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷*  و یا با شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد بانک ملی به دست نیازمندان برسانند.

وی خاطرنشان کرد: ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۴۸
(چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹) ۱۴:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید