جزییات خبر

سرویس ایلام

پاسخگویی مستقیم مدیرکل امداد ایلام به بیش از 50 مراجعه کننده نیازمند/ مراجعه ماهیانه صدها نفر به دفاتر کمیته امداد ایلام

معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام از پاسخگویی مستقیم مدیرکل امداد این استان به مراجعین نیازمند به این نهاد در مردادماه امسال خبر داد.

(سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۳۸
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، روح اله سلیمانی بیان کرد: مدیرکل امداد استان ایلام هر هفته روزهای دوشنبه به منظور بررسی مستقیم  مشکلات مراجعین به این نهاد از طریق میز خدمت به صورت رودررو و بی واسطه مشکلات این افراد را بررسی می کند.
وی افزود: در مردادماه امسال بیش از 50 مراجعه کننده به این نهاد که شامل افراد مددجو و غیرمددجو بوده است توسط قنبر موسی نژاد مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.
معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایلام تصریح کرد: درخواست تحت حمایت قرار گرفتن، درخواست کمک مالی بلاعوض، درخواست تسهیلات اشتغال زایی،مشکلات درمانی و معیشتی و موارد مشابه دیگر عمده ترین موضوع درخواست مراجعین به این نهاد در مردادماه بوده است.
سلیمانی با اشاره به اینکه به دنبال بیماری کرونا و ایجاد مشکلات  اقتصادی و معیشتی برای مردم در طول ماه صدها نفر به اداره کل امداد استان و امداد شهرستانها مراجعه می کنند افزود: این تعداد مراجعه کننده صرفا افرادی بوده اند که توسط مدیرکل به صورت مستقیم مشکلاتشان بررسی شده است.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۹۶
(سه شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید