جزییات خبر

سرویس مشارکت های مردمی
رئیس کمیته امداد:

چهار هزار مرکز نیکوکاری در سراسر کشور راه‌اندازی می‌شود

رئیس کمیته امداد با اشاره به فعالیت چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد این مراکز تا پایان سال به هشت هزار مرکز افزایش یابد.

(پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۲۹
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری حضرت زهرا(س) در حوزه علمیه خواهران استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: در حال حاضر مراکز نیکوکاری به 30 درصد از افراد تحت حمایت کمیته امداد در سراسر کشور خدمات حمایتی ارائه می‌دهند. 
 
وی بابیان اینکه این مراکز نیکوکاری در راستای مردمی کردن امدادرسانی به جامعه هدف و با محوریت مساجد در محلات فعال شده است، افزود: در این مراکز کمک‌های مردمی و همچنین صدقات با کمک هیات امنای مساجد جمع‌آوری و بین نیازمندان هر محله و خانواده‌های تحت پوشش نهادهای حمایتی توزیع می‌شود.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به راه‌اندازی مرکز نیکوکاری حوزه علمیه استان چهارمحال و بختیاری به عنوان یک اقدام ابتکاری ادامه داد: در این مرکز خدمات مددکاری و مشاوره به خانواده‌های تحت حمایت از سوی طلبه‌ها و مشاوران حوزه علمیه ارائه می‌شود.
 
بختیاری با بیان اینکه مددکاری بانوان در این نهاد در راستای یک تحول بنیادی اجرا می‌شود، گفت: حدود ۶۰ درصد خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد زنان سرپرست خانوار هستند که با راه‌اندازی این مرکز، خدمات مشاوره با بهترین کیفیت در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۸۸۹
(پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۲:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید